Jedním kliknutím myši.

SimonsVoss - digitální systémy zamykání

SimonsVoss

 • Úvod
 • Technologie
 • Transpondéry
 • Digitální vložky
 • Smart Handle
 • Smart relé
 • Napojení na EZS
 • Biometrie
 • Sítě
 • Programování
 • Programování - SmartCD a PDA

  Programování a software

  Inteligentní komponenty tvoří základ pro digitální systém zamykání a kontroly přístupů. Software je sjednocující prvek, který umožňuje provést rychle a pohodlně všechny úkoly: vytvoření transpondéru pro nové zaměstnance, naprogramování digitální vložky s aktuálními oprávněními, čtení přístupů přes síť.

  Čím komplikovanější jsou požadavky, tím rozsáhleji musí být software vybaven. Kdo bude řešit jen standardní úkoly, vystačí si s jednoduchým software. Velký koncern s pobočkami po celém světě potřebuje výkonný balík.

  V Systému 3060 si můžete zvolit software, který přesně odpovídá vašim požadavkům. Kompatibilita jednotlivých verzí zajistí vaši budoucnost.

  Konkrétní řešení

  Velmi malé soustavy se obejdou bez počítače a software, programovací transpondér 3067 zvládá základní úkoly.

  V malých a středně velkých soustavách běžně vystačí software LDB. LSM ve spojení s bezdrátovou sítí WaveNet minimalizuje náklady na správu rozsáhlejších systémů kontroly přístupů.


  LDB software

  LDB - Locking Data Base software

  Programování vložek, oprávnění transpondérů, přidání nových dveří, zablokování ztraceného transpondéru. U menších až středně velkých projektů provedete denní operace efektivně právě s LDB (Locking Data Base).

  Potřebujete reagovat ještě rychleji? A chtěli byste všechny komponenty programovat přímo od vašeho stolu? Spojte všechny části systému prostřednictvím sítě LON nebo WaveNet. Eventmanager vyhodnocuje poruchy a může např. posílat SMS správci domu, pokud je po 18. hodině otevřen hlavní vchod.


  PDA

  SmartLSM - software pro PDA

  SmartLSM je softwarové rozšíření pro instalaci na PDA. Spolu se SmartCD se PDA vejde do kapsy a programování jednotlivých komponent lze provádět velmi mobilně.


  LSM

  LSM - Locking System Management

  Locking System Management (LSM) je mocný software založený na modulech. Vytváří hierarchie oprávnění, které usnadňují správu ve velkých podnicích. LSM obsahuje rozsáhlé funkce vyhledávání a filtrování, dokáže vytvářet statistiky. Změny a zásahy do programu jsou protokolovány, což činí program průhlednějším. LSM lze pořídit v různých verzích podle vašich potřeb. Pokročilé verze umožňují i instalaci pro více uživatelů na více místech. Základem LSM je databázový server (na rozdíl od LDB).


  Programovací transpondér SmartCD

  Zařízení k programování

  Pro programování komponent Systému 3060 jsou k dispozici různé možnosti:

  • Nejmenší projekty se obejdou bez software a vystačí si s programovacím transpondérem 3067.
  • Větší projekty jsou spravovány pomocí software a SmartCD. V počítači se nejprve vytvoří rozvržení zamykacího systému. Data se pak převedou pomocí SmartCD do jednotlivých komponent.
  • Alternativně lze rozvržení zamykacího systému přenést na PDA, které komunikuje se SmartCD pomocí bluetooth.

  Programovací transpondér 3067: Slouží k jednoduchému programování vložek a transpondérů. Vhodný jen pro malé projekty.

  SmartCD: Programovací přístroj, který se připojuje k počítači nebo k notebooku pomocí USB rozhraní. Prostřednictvím bluetooth technologie umí komunikovat i s PDA s operačním systémem Windows Mobile 5.X.  ZM technik + consulting, s.r.o.
  Jaromírova 487/4
  128 00 Praha 2
  steffek@zmtechnik.cz
  tel. +420 774 873 470